Koło Przyjaciół Radia Maryja

Czas i miejsce: 

- Msza św. w I sobotę miesiąca o g. 18,00 - Msza św. za Papieża, Kościół św., za naszą Ojczyznę, Radio Maryja i o. Tadeusza Rydzyka.

Spotkania formacyjne odbywają się w I środę miesiąca od g. 16,30 w Salce Odczytów. 

Opiekun koła: p. Irena Orszańska.

Ponadto raz w miesiącu (od września do maja) spotykają się przedstawiciele wszystkich kół Radia Maryja z naszej archidiecezji, a w okresie bożonarodzeniowym jest organizowane Spotkanie Opłatkowe Łódzkiej Rodziny Radia Maryja.

Opiekun Kół Łódzkiej Rodziny RM: p. Barbara Durys.

Duszpasterze: proboszcz o. Wojciech Adamczewski - kontakt w zakrystii lub przez kancelarię.

Opis działalności:

Wspólnota skupia wokół siebie sympatyków Radia Maryja i Telewizji Trwam. 

Raz w miesiącu odbywają się spotkania formacyjne dla chętnych przedstawicieli łódzkich kół Radia Maryja, a także odprawiana jest Msza św. w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Kościoła Św. i Radia Maryja. 

W naszej parafii trzykrotnie gościliśmy Radio Maryja i Telewizję Trwam, podwórkowe koła różańcowe z Magdą Buczek oraz czterokrotnie odbywały się  spotkania opłatkowe dla Łódzkiej Rodziny Radia Maryja z obecnością Ojców Redemptorystów z Torunia.

Na poniedziałek 9 października 2017 r. jest zaproszone Radio Maryja i Telewizja Trwam do transmisji spotkania z racji 150 rocznicy kanonizacji św. Pawła od Krzyża Założyciela Pasjonistów. Początek od g. 17,30. Msza św. koncelebrowana o g. 18,20.