Odnowa w Duchu Świętym "Łaska Pana"

Czas i miejsce: 

Spotkania formacyjne z Mszą św. (raz w miesiącu) od g. 19,00 do 20,30 w Sali Odczytów przy dolnym Kościele (wejście schodami jak do kancelarii i kierujemy się w dół).

Lider grupy:  p. Tomasz.

Duszpasterz: o. Krzysztof Kukliński - kontakt w zakrystii lub przez kancelarię. 

Opis działalności:

Wspólnota powstała w 2009 roku. Wspólnota liczy ok. 30 osób, w tym 12 animatorów.

Od początku istnienia grupy położony został nacisk na formację duchową opartą o duchowość ignacjańską. W tym celu "Łaska Pana" systematycznie współpracuje z Ośrodkiem Odnowy w Duchu Świętym przy parafii ojców jezuitów w Łodzi. Regularnie jeździ na rekolekcje ignacjańskie i uczestniczy w różnych sesjach formacyjnych oraz dziełach ewangelizacyjnych "Mocnych  w Duchu". 

"Łaska Pana" trwa w dziękczynieniu Bogu za to, że odnawia wiarę i zaprasza do wzrastania w żywej relacji z Nim oraz do konkretnej służby wspólnocie Kościoła, zwłaszcza parafii. Wraz z o. Proboszczem ?Łaska Pana? prowadzi stałą formację w grupie, seminaria odnowy wiary oraz różne akcje ewangelizacyjne dla rodziców dzieci I-komunijnych i kandydatów do bierzmowania. 

Wspólnota pamięta o modlitwie i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji odnowy duchowej naszej parafii. Włącza się też w organizację pikniku parafialnego i pomoc Asyście w czasie procesji parafialnych.