31 I - Msza św. z o.Józefem Witko

31 I - MSZA ŚW. Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE 
POD PRZEWODNICTWEM O. JÓZEFA WITKO witko 4

Zapraszamy do naszej świątyni 31 stycznia 2019 r. (czwartek) o g. 18,00 na kolejną Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie prowadzoną przez franciszkanina o. Józefa Witko OFM.

Zachęcamy do zapoznania się w dziale MULTIMEDIA z zapisem audio homilii oraz modlitwy o uzdrowienie mających miejsce podczas Mszy Św. sprawowanych w naszej parafii pw. Matki Boskiej Bolesnej przez franciszkanina o. Józefa Witko OFM.

Nasz Gość to chętnie słuchany kaznodzieja i uczestnik ruchu charyzmatycznego, który od kilkunastu lat odprawia Msze św. w intencji chorych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe. Ojciec Witko gościł już w naszej parafii wielokrotnie - zdjęcia z tych Eucharystii oraz zapis audio homilii są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładkach: GALERIA i MULTIMEDIA.

Poprawiony (niedziela, 30 grudnia 2018 23:28)