Strona główna > Aktualności > Ogłoszenia parafialne > Ogł. Parafialne-23.12.- IV Niedz. Adwentu

Ogł. Parafialne-23.12.- IV Niedz. Adwentu

1. Jutro Wigilia Bożego Narodzenia. Zasiadamy do postnej, wigilijnej kolacji i łamiemy się Bożym opłatkiem. Msze św. 24 XII sprawowane są tylko rano. Ostatnie Roraty o g. 6,30. Spowiedź św. od godz. 8,30 do godz. 12,30.

2. Uroczystość Bożego Narodzenia rozpoczniemy Mszą św. o północy, czyli pasterką. W dni świąteczne - wtorek 25 XII i środę 26 XII - będzie obowiązywał niedzielny porządek Mszy św.

3. Wizytę duszpasterską, tzw. kolędę, rozpoczniemy w przyszłym tygodniu - 2 stycznia.

4. Kancelaria parafialna będzie nieczynna do czwartku 27 XII.

5. Opłatki wigilijne są dostępne w zakrystii i kiosku parafialnym.

6. W przyszłą niedzielę 30 XII obchodzimy Święto Świętej Rodziny Jezusa, Józefa i Maryi. Jest to Święto Patronalne Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny posługujących w naszej parafii. Zapraszamy w tym dniu dzieci w strojach pastuszków i aniołków na Mszę św. o godz. 11,30.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

8. Dziś po Mszach św. zbiórka ofiar na zakup wózka rehabilitacyjnego dla naszego ministranta Norberta. Wózek ten pozwoli Norbertowi na większą niezależność ruchową i umożliwi regularne uczestnictwo w zajęciach szkolnych. 

9. Serdeczne "Bóg zapłać" za szczodre ofiary składane w okresie Adwentu na różnorakie cele dobroczynne.

10. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy Zmarłych z naszej parafii: śp. Marię Gregorczyk, Janinę Szymańską, Danielę Pietrzak.
"Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...".

Poprawiony (sobota, 29 grudnia 2018 22:09)